Publikacje

Podręcznik 

Podręcznik Wiele ścieżek w języku angielskim – którą wybrać? jest przeznaczony dla osób, które posługują się językiem angielskim przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym. Nieszablonowość publikacji polega na zaprezentowaniu materiału gramatycznego inaczej niż w popularnych na rynku podręcznikach. Każdy z 17 rozdziałów zgrabnie doprecyzowuje wybrane przeze mnie zagadnienia gramatyczne, które często są problematyczne i niejednoznaczne dla uczniów w toku nauki języka angielskiego. Atutem książki jest duża liczba kontekstowych dialogów nawiązujących do najróżniejszych sytuacji z życia codziennego, które kładą nacisk na naturalnie brzmiący, nieformalny, konwersacyjny angielski. Dodatkowym bonusem jest bogactwo zapadających w pamięć ilustracji, często z nutką humoru. Każdy rozdział zawiera jedno lub dwa ćwiczenia, które poszerzają bazę kontekstowych przykładów. Książka zawiera klucz z odpowiedziami do ćwiczeń.

Więcej informacji o książce znajdziesz w załączonym filmie:

Na tę chwilę książka jest dostępna tylko w wersji paperback.

Kup teraz i otrzymaj dodatkowo poniższy suplement do książki GRATIS!

Recenzje i rekomendacje

 1. aleksenglishforu: 
  https://aleksenglishforu.org/2020/01…
 2. Angielskipodrodze.pl:
   http://angielskipodrodze.pl/2020/02…
 3. FUNtastyczny Angielski:
   http://funtastyczny.blogspot.com/…
 4. Katarzynagrodzka.pl – blog o nauczaniu języka angielskiego:
   https://katarzynagrodzka.pl/wiele-sciezek…
 5. Angielski bez spinki:
   https://www.facebook.com/angielski…

E-book – suplement

34-stronicowy e-book – suplement do Wielu ścieżek… zawiera cztery części. Każda z nich to rozwinięcie materiału omówionego kolejno w rozdziałach: 3, 5, 7 i 8 w książce. Podobnie jak macierzysta publikacja, suplement obfituje w kontekstowe dialogi pełne nieformalnej angielszczyzny. Na końcu każdej części znajdziesz ćwiczenia, które, po rozwiązaniu, zapewnią Ci dodatkowe przykłady omawianych zagadnień, zgrabnie osadzone w kontekście. E-book zawiera oczywiście klucz z odpowiedziami do ćwiczeń.

Więcej informacji o suplemencie znajdziesz w załączonym filmie:

Last but not least: aktualnie każdy, kto zakupi książkę, otrzyma ode mnie suplement gratis (!) po okazaniu dowodu zakupu. Jeśli zatem nabyłeś Wiele ścieżek…, proszę Cię o kontakt pod adresem poczta@angielski-niuanse.pl.